Projekty i Wizualizacje

Masz wizję wystroju swojej łazienki, ale nie jesteś pewny/a, czy Twoje pomysły są dobre i ile materiału należy kupić? Szukasz inspiracji i oryginalnych rozwiązań? Potrzebujesz porady? Zapraszamy do naszego Salonu, gdzie czekają na Ciebie doświadczeni i kreatywni doradcy, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania oraz przeniosą konkretne pomysły na ekran komputera.

 

Projekt koncepcyjny GRATIS!

– inwentaryzacja – pomiar wykonany przez projektanta oraz wstępne omówienie projektu

– wybór kolorystyki i materiałów – mebli, oświetlenia, płytek, ceramiki i wyposażenia itp.

– omówienie koncepcji projektu z Klientem

– wykonanie projektu koncepcyjno-funkcjonalnego (rzut, widok sufitu oraz przekroje poprzeczne ścian z dokładnymi wymiarami oraz opisem + fotorealistyczne wizualizacje 3D)

– po zatwierdzeniu koncepcji projektu Klient otrzymuje wizualizacje 3D, rzut z kompletną dokumentacją techniczną, komplet wydruków oraz zestawienie materiałów wykorzystanych w projekcie wraz z wyceną.

 

Wizualizacja GRATIS!

-usługa wizualizacji wykonywana jest w oparciu o dostarczony do Nas zwymiarowanego pomieszczenia (wymiary ogólne – długość, szerokość, wysokość oraz niezbędne do prawidłowego wykonania wizualizacji wymiary dodatkowe takie jak rozmieszczenie otworów okiennych i drzwiowych względem ścian, wnęk , usytuowanie punktów wodnych, kanalizacyjnych – mierzonych w osi.

-wykonanie wizualizacji 3d łazienki jest usługą bezpłatną przy zakupie płytek z Naszej oferty handlowej. Wizualizacja zadatkowana jest kwotą w zależności od metrażu podłogi, która to jest w całości rozliczana przy zakupie płytek.

– wizualizacja łazienki wykonywana jest na podstawie jednej wskazanej kolekcji płytek przez Klienta

-po zatwierdzeniu wizualizacji Klient otrzymuje wydruk wizualizacji 3d , widoki wszystkich ścian z widoczną fugą oraz ilości płytek potrzebne na wykonanie łazienki

 

REGULAMIN-WIZUALIZACJI-ŁAZIENEK

REGULAMIN-PROJEKTU-KONCEPCYJNEGO-ŁAZIENEK

REGULAMIN PROMOCJI SPA